INFORMACJA

W związku z wprowadzonymi obostrzeniami pragnę poinformować wszystkich zainteresowanych, że nasza parafia funkcjonuje na następujących  zasadach:

• Niedzielne Msze św. odprawiane są w normalnym porządku. Na Eucharystii mogą przebywać 103 osoby. Jeśli idzie o ograniczenia ilości osób, na dzień dzisiejszy nie przekraczamy   tej    ilości osób Na Mszy św. o godz. 8.00, 11.30 i 13.00. Dlatego zapraszamy szczególnie na te godziny.
  • Wszystkie zaplanowane spotkania w dużych grupach mogą odbywać się jedynie w kościele.
  • Spotkania grup na plebanii nie mogą przekraczać liczby 5 osób. Na spotkania przychodzimy w maseczkach i dezynfekujemy dłonie.
  • Przygotowanie do sakramentu małżeństwa zostaje odwołane do czasu zmiany przepisu o ilości mogących spotkać się osób.
  • Odwiedziny chorych w listopadzie są odwołane, w razie zagrożenia życia prosimy śmiało dzwonić z prośbą o posługę księdza na nr tel. 74 667 54 39 lub podejść do zakrystii po każdej Mszy św.
  • 01.11.2020r nie będzie odprawianej Mszy św. na cmentarzu. W tym dniu będzie specjalna Msza św. za naszych zmarłych w  kościele      o godz. 11.30. Po Eucharystii będzie odprawione nabożeństwo za naszych zmarłych.
  • Wszystkich parafian polecam opiece i wstawiennictwu Maryi.

Ks. Proboszcz