Kolęda

Informacje o kolędzie 2021

Wszystkich, którzy chcieliby w tym roku przyjąć księdza z wizytą duszpasterską prosimy o zgłoszenie się poprzez wypełnienie formularza i kliknięcie zakładki wyślij. Można to również uczynić w sposób tradycyjny: w kościele są do zabrania zaproszenia i po ich wypełnieniu należy je wrzucić do skarbony przed ławkami.

ZGŁOSZENIA NA KOLĘDĘ

Wszystkich natomiast zapraszamy na Msze Św. kolędowe.

Do każdego domu czy mieszkania ministranci postarają się wcześniej o dostarczenie zaproszeń na Msze Św. kolędowe. Prosimy o przyniesienie ze sobą wody w pojemniku do poświecenia. Każda rodzina otrzyma od nas pamiątkowy obrazek oraz mała broszurkę z informacją jak po Eucharystii pomodlić się i dokonać błogosławieństwa mieszkania. My wspólnie będziemy modlić się w czasie Eucharystii o błogosławieństwo Waszych domów i rodzin, w tych intencjach będzie sprawowana również Eucharystia.
Nie będzie na tych Mszach Św. zbierana taca, natomiast na zakończenie będzie można złożyć ofiarę kolędową.
Również będzie możliwość wynagrodzenia ministrantów, którzy roznosili zaproszenia. Dla niech można będzie wrzucić ofiarę do puszki przy wyjściu z kościoła.

Porządek mszy św. kolędowych:

1) W poniedziałek 18.01.20201r. – B. Chrobrego, Piastowska, Henryka Pobożnego i Brodatego, Księżnej Jadwigi,
2) Wtorek 19.01.2021r. – Łokietka 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15
3) Czwartek 21.01.2021r. – Łokietka 2abcd, 4abcd, 6abcd