Ogłoszenia i Intencje;

XXVIII Niedziela per annum

13.10.2019r.

• Dzisiaj z racji dnia papieskiego możemy złożyć swoja ofiarę do puszki na papieski fundusz dla uzdolnionej młodzieży, będzie to można zrobić również w przyszłą niedzielę. A z racji dnia papieskiego zapraszamy po Mszy św. do nabywania papieskich kremówek. Dochód przeznaczamy na zakup nowych ławek do naszego kościoła.
• Dzisiaj po wieczornej Mszy św. zapraszamy na fatimskie nabożeństwo. Prosimy o zabranie świec. Z racji nabożeństwa nie będzie dzisiaj adoracji o godz. 17.15.
• Dziękujemy za prowadzenie rannego różańca wspólnocie Straży Honorowej N.S.P. Jezusa a prosimy o prowadzenie modlitwy w tym tygodniu wspólnotę Domu Bożego.
• W środę zapraszamy na wieczorna Mszę św. i adoracje uwielbienia.
• W sobotę zapraszamy klasy VIII, na spotkanie formacyjne przed bierzmowaniem na plebanie o godz. 11.00
• W przyszłą niedzielę zapraszamy na spotkanie po Mszy św. o godz. 11.30 rodziców klas III SP.
• W czwartek 17.10. zapraszamy klasy VII (7) na modlitwę różańcową na godzinę 16:30, a następnie na spotkanie przygotowujące do przyjęcia sakramentu bierzmowania. Spotkanie odbędzie się na plebanii.
• Dziękujemy za składane dary o ofiary z racji miesiąca miłosierdzia. Nasze dary możemy składać przez cały miesiąc październik. Można je składać do kosza przy ołtarzu Matki Bożej, a ofiary do skarbony przed ławkami.
• Są już przygotowane kartki wypominkowe w kopertach u p. kościelnego. W tym roku nie będziemy roznosić wypominek po domach, lecz prosimy zabierać je z kościoła. Przy tej okazji prosimy pomyśleć o sąsiadach, którzy już nie mogą wychodzić z domu i zabierzmy dla nich wypominki.
• Bardzo prosimy o pozostawienie sobie kartki z porządkiem modlitwy wypominkowej. A kartkę z wypisanymi zmarłymi przynosimy do kościoła w kopercie, na której prosimy o wypisanie swojej ulicy i nr bramy. Prosimy również o wypisanie ulicy i nr domu na kartce wypominkowej. Bardzo nam to ułatwi ich posortowanie.
• Informujemy i zapraszamy na przygotowania do sakramentu małżeństwa. Spotkania rozpoczynamy 3.11, w niedziele o godz. 16.00. Zapisy w zakrystii lub kancelarii parafialnej.
• Życzymy wszystkim dobrej niedzieli i błogosławionego tygodnia.

INTENCJE

14 PAŹDZIERNIK 2019 R.

9:00 + Władysław WAŚNIOWSKI (17 greg.)
9:00 + Kazimierz PATLA – intencja ofiarowana od Rodziny z Lipnicy Murowanej.

18:00 ++ Jadwiga, Jerzy LEWICZ – intencja od syna Mieczysława z Rodziną.

18:00 + Jerzy STARUSZKIEWICZ (15 greg.)

15 PAŹDZIERNIK 2019 R.

9:00 + Władysław WAŚNIOWSKI (15 greg.)

9:00 ++ Paweł, Maria BURKHART, WALTRAUTA (ONA) WEIS.

18:00 W intencji Michała z okazji urodzin wypraszając Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i wszelkie potrzebne łaski.

18:00 + Jerzy STARUSZKIEWICZ (16 greg.)

16 PAŹDZIERNIK 2019 R.

9:00 + Władysław WAŚNIOWSKI (16 greg.)

9:00 W intencji Jadwigi z okazji imienin wypraszając Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i wszelkie potrzebne łaski.

18:00 Za parafian

18:00 + Jerzy STARUSZKIEWICZ (17 greg.)

17 PAŹDZIERNIK 2019 R.

9:00 + Władysław WAŚNIOWSKI (17 greg.)

9:00 + Bożena WROŃSKA – intencja od uczestników pogrzebu.

18:00 + Jerzy STARUSZKIEWICZ (18 greg.)

18:00 ++ Rodziców: Cecylia, Jan ZAWADA, Marianna (ona), Franciszek PAWŁOWSCY, ++ Braci: Andrzej, Edward ZAWADA, Leszek i Jerzy PAWŁOWSCY, ++ Kuzynka: Elżbieta BUSZKIEWICZ, ++ z Rodziny, wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące – intencja od Józefy i Piotra PAWŁOWSKICH z Rodziną.

18 PAŹDZIERNIK 2019 R.

9:00 + + Józefa (ona), Mieczysław, Czesław, Henryk, Krzysztof z domu CYGANEK, Antoni DROZDEK.

9:00 + Julia PAWLISZEWSKA (1 rocz., śm.) – intencja ofiarowana od sióstr Stefanii i Marii.

18:00 + Władysław WAŚNIOWSKI (18 greg.)

18:00 + Jerzy STARUSZKIEWICZ (19 greg.)

18:00 Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo dla całej Rodziny KUC.

19 PAŹDZIERNIK 2019 R.

9:00 + Władysław WAŚNIOWSKI (19 greg.)

9:00 + Jerzy STARUSZKIEWICZ (20 greg.)

15:00      Msza Święta w szpitalu

18:00 ++ Bolesław GŁĄB (10 rocz., śm.), Mirosław, Andrzej.

18:00 + Ryszard BZDAWKA (11 rocz., śm.)

20 PAŹDZIERNIK 2019 R.

8:00  + Władysław WAŚNIOWSKI (20 greg.)

10:00 W intencji Państwa Joanny i Roberta BEDNARSKICH z okazji 10 rocznicy zawarcia związku małżeńskiego wypraszając Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i wszelkie potrzebne łaski.

11:30 ++ Janina PUDLIK (1 rocz., śm.), Zbigniew PUDLIK (12 rocz., śm.), ++ z Rodziny z obu stron.

13:00 + Jerzy STARUSZKIEWICZ (21 greg.)

18:00  W intencji Państwa Marka i Celiny z okazji rocznicy ślubu wypraszając Boże błogosławieństwo, Dary Ducha Świętego, opiekę Matki Bożej i wszelkie potrzebne łaski.