Ogłoszenia i Intencje;

II Niedziela Adwentu       09.12.2018r.

 Dzisiaj po każdej Mszy św. zbieramy ofiary do puszek na pomoc dla polskich księży pracujących na Wschodzie.
 Zachęcamy do zakupu świec bożonarodzeniowych Caritasu i świec na stół wigilijny.
 Dzisiaj o godz. 17.15 zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu.
 W środę zapraszamy na Mszę św. wieczorną i konferencję dla rodzin, którą poprowadzi ks. Paweł Oskwarek.
 W czwartek zapraszamy na Mszę św. wieczorną i na fatimskie nabożeństwo z racji 13 dnia miesiąca. Jak zawsze prosimy o zabranie ze sobą świec. Wyjątkowo z racji spowiedzi w dekanacie, zapraszamy wszystkich rodziców i dziadków modlących się za swoje dzieci i wnuki na tę Mszę św. i nabożeństwo fatimskie, po nabożeństwie będziemy mieli krótką modlitwę za dzieci i wnuki.
 W przyszłą III niedziele miesiąca będziemy zbierać ofiary na tacę na remont naszych organów, będzie to już ostatnia zbiórka na ten cel, przy tej okazji zachęcamy do nabywania cegiełek u p. kościelnego.
 Również od przyszłej niedzieli rozpoczynamy rekolekcje adwentowe w naszej parafii. Prowadzić je będzie ks. Marcin Banaczyk. Prosimy o obecność wszystkich rodziców dzieci przygotowujących się do I – wszej Komunii św. z klas II i III oraz klas IV. Po Mszy św. będzie dla rodziców konferencja. W poniedziałek, wtorek i środę będą Msze św. o godz. 9.00 i 18.00. Na nasze rekolekcje zaprosiliśmy również p. Lecha Dokowicza, który od poniedziałku do środy będzie po Mszy św. wieczornej miał multimedialne konferencje, które zakończymy adoracja Najświętszego Sakramentu. Więcej informacji na banerze przed kościołem oraz w przyszłą niedzielę. Ofiary składane na zakończenie rekolekcji we środę będą przeznaczone dla prowadzących rekolekcje jako nasze podziękowanie; będzie można również nabywać filmy p. Dokowicza.
 Wszystkim życzymy dobrej niedzieli i błogosławionego tygodnia.

Niedziela      09. grudnia

8:00   + Maria LEŚNIAK (9 greg.)
10:00     ++ Maria, Józefa (ona), Mikołaj SKALSCY.
11:30   ++ Ludwika (ona), Romuald DAWLEWICZ, ++ z Rodzin: DAWLEWICZ i GÓRNIAK.

13:00  ++ Zenon i Janusz WAJSZCZAK (30, ostatnia Msza Święta).

18:00   Dziękczynno – błagalna w intencji Ewy i Ireneusza oraz ich synów: Damiana, Krystiana i Fabiana z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i wszelkie potrzebne łaski.

Poniedziałek  10. grudnia

• 9:00  + Zofia MARCZAK – intencja od uczestników pogrzebu.
    9:00  + Maria LEŚNIAK (10 greg.)
  • 9:00    + Jan ŚLIWA ( 9 rocz., śm.), ++ Rodzice z obu stron.
  • 18:00  + Zbigniew WĄSOWSKI (15 rocz., śm.)
  • 18:00    + Dariusz DOMAŃSKI (2 rocz., śm.)
  • 18:00     W intencji Ani i Michała SPISAK prosząc o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, opiekę Aniołów Stróżów i wszelkie potrzebne łaski.

Wtorek 11. grudnia

• 9:00    ++ Leokadia, Wiktor TUROWICZ, Wioletta, Robert PASZEK, ++ w czyśćcu cierpiących.
  • 9:00   + Bernard SEMIK – intencja od uczestników pogrzebu.
  • 18:00  + Maria LEŚNIAK (11 greg.)

Środa  12. grudnia

• 9:00    W intencji Daniela (on) GUZIK z okazji 8 rocznicy urodzin prosząc o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, opiekę Anioła Stróża i wszelkie potrzebne łaski
  • 18:00  + Maria LEŚNIAK (12 greg.)
  • 18:00   ++ Bernard SEMIK – intencja od Rodziny z Nowego Sącza.

Czwartek  13. grudnia

•   9:00   + Maria LEŚNIAK (13 greg.)
  •   9:00  ++ Maria Beata SUBCZYŃSKA – intencja od siostry Agnieszki z Rodzicami.
  • 18:00  ++ Rodzice: Aniela (7 rocz., śm.), Władysław (on) STRUGAŁA, ++ Dziadków z obu stron, Stanisław GUDAJCZYK.
  • 18:00    + Marian MAZIARZ ( 4 rocz., śm.)
  • 18:00     W intencji Alicji i jej dzieci prosząc o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, łaskę zdrowia, oraz o łaskę trwania przy Panu Bogu.

Piątek  14. grudnia

•  9:00  + Maria LEŚNIAK (14 greg.)
     9:00  + Bernard SEMIK – intencja od kuzyna z Żegociny
  • 18:00    + Bernard Wojciech SEMIK prosząc, aby Bóg ulitował się nad duszą zmarłego i dał mu życie wieczne.
  • 18:00  W intencji Jakuba KOŁODZIEJCZAKA z okazji 3 rocznicy urodzin prosząc o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, opiekę Anioła Stróża i wszelkie potrzebne łaski.

Sobota  15. grudnia

• 9:00     + Maria LEŚNIAK (15 greg.)
  • 9:00   + Anna SKRZYPIEC – MACHAŁ – intencja od sąsiadów.
  • 18:00   + Stefania SZCZOTKA (1 rocz., śm.)
  • 18:00     Za parafian

Niedziela  16 grudnia

8:00   + Maria LEŚNIAK (16 greg.)
10:00   + Stanisław MAJCHER ( 9 rocz., śm.)
11:30   W intencji Alicji z okazji 10 rocznicy urodzin prosząc o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, opiekę Anioła Stróża i wszelkie potrzebne łaski.

11:30  W intencji Bartka z okazji 4 rocznicy urodzin dziękując Bogu za dar życia z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, opiekę Anioła Stróża i wszelkie potrzebne łaski.

13:00  + Jan KUŹMA