Ogłoszenia i Intencje

XVI niedziela per annum

18.07.2021r.

• Dzisiaj wyjątkowo nie będzie adoracji Najświętszego Sakramentu.
• W przyszła niedzielę zapraszamy wszystkich kierowców, motocyklistów i rowerzystów ze swoimi pojazdami na mszę św. o godz. 10.00 ze względu na uroczystość św. Krzysztofa, Po eucharystii poświęcimy jak co roku nasze pojazdy. Jeżeli komuś nie pasuje godz. 10.00, można poświecić swój pojazd po każdej eucharystii, prosimy tylko o podejście z tą informacją do zakrystii.
• Prosimy również o zapisywanie się na listę u p. kościelnego przy wyjściu lub w zakrystii chętnych do duchowej pielgrzymki na Jasna Górę.
• Dzisiaj po każdej mszy św. zbieramy ofiary do puszek na renowację naszej balustrady na chórze. Za każdy dar serca składamy serdeczne Bóg zapłać.
• U pana kościelnego możemy nabywać Przewodnik Katolicki dla dzieci wraz ze specjalną książeczką o św. Krzysztofie. Dla dzieci to gwarantowana zabawa i wiele ciekawych informacji. Zachęcamy rodziców do nabycia tych dwóch pozycji stanowiących komplet dla swoich pociech. Cena kompletu 10 zł.
• Wszystkim życzymy miłej niedzieli i błogosławionego tygodnia.

INTENCJE

19 lipiec 2021 r.

9:00 † Jan Stejański 1. r. św.

18:00 +Zofia Gromek z racji pogrzebu, + Maria Wenzel

20 lipiec 2021 r.

9:00 +Janina Latosik, + Maria Kowal

18 :00 +Maria Semik od ucz. pogrzebu

21 lipiec 2021 r.

9:00 +Janina Klimek 12 r. śm.

22 lipiec 2021 r.

9:00  Wolna intencja

23 lipiec  2021 r.

18:00 W intencji Franciszka z okazji 5 r. ur. Dziękczynna z prośbą o łaskę zdrowia, dar Bożego błogosławieństwa, opiekę M. B., Anioła Stróża oraz o wzrost w mądrości i łasce u Boga i ludzi, dla niego i Jego Sióstr.

24 lipiec 2021 r.

18:00 W intencji Antosia z okazji 3 r. ur. Dziękczynna z prośbą o łaskę zdrowia, dar Bożego błogosławieństwa, opiekę M. B., Anioła Stróża oraz o wzrost w mądrości i łasce u Boga i ludzi

25 lipiec 2021r.

8:00 † Adam Żelazko + Rodzice z obu stron