Ogłoszenia i Intencje

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 3.06.2018

• Dzisiaj po każdej Mszy św. zbierane są do puszek ofiary na Świątynię Opatrzności Bożej.
  • Również dzisiaj o godz. 17.15 zmiana tajemnic różańcowych, a następnie o godz. 17.30 nabożeństwo czerwcowe z procesją wokół koscioła.
  • W tygodniu zapraszamy o każdej wieczornej Mszy św. nabożeństwo czerwcowe z procesją wokół kościoła z racji oktawy Bożego Ciała.
  • We wtorek ks. Paweł odwiedzi swoich chorych z najświętszym Sakramentem.
  • W czwartek zapraszamy na uroczystą Mszę św. z racji zakończenie Oktawy Bożego Ciała i na procesję do czterech ołtarzy wokół kościoła na godz. 18.00 Jak zawsze prosimy o przygotowanie ołtarzy wokół kościoła. Na zakończenie procesji będzie poświęcenie kwiatów i ziół. Zapraszamy dzieci pierwszokomunijne do sypania kwiatów w czasie oktawy, a szczególnie w czwartek na zakończenie oktawy. Dla wytrwałych będzie nagroda. Po procesji spotkanie Towarzystwa P. S. D. w Świdnicy.
  • W piątek nasza parafia będzie przeżywać swój odpust; rano nie będzie Mszy św., natomiast uroczysta Msza św. odpustowa będzie odprawiona o godzinie 18.30, od godziny 18.00 okazja do spowiedzi św.
  • Mszy św. będzie przewodniczył i homilie wygłosi ks. Stanisław Przerada, który jest   egzorcystą w naszej świdnickiej diecezji.
  • Wszystkim życzymy dobrej niedzieli i błogosławionego tygodnia.

IX NIEDZIELA ZWYKŁA

03 czerwca

• 8:00         + Tadeusz ZAJĄC (7 rocz., śm.)
  • 10:00      + Maria KOWALSKA ( 7 greg.)
  • 11:30      ROCZNICA PIERWSZEJ KOMUNII ŚWIĘTEJ.
  • 13:00      CHRZTY
  • 18:00      Róża św. Jadwigi: O Boże błogosławieństwo, Dary Ducha Świętego, opiekę Matki Bożej dla członkiń i ich rodzin, a dla zmarłych o radość nieba.

04 czerwca

• 9:00         + Maria KOWALSKA (8 greg.)
  • 9:00         W intencji Państwa Piotra i Józefy (ona) PAWŁOWSKICH prosząc o zdrowie, dla męża Piotra i o dary Ducha Świętego dla Ani i Romana, Adama, Marty, Martynki,, Michała, Dawidka, Zuzi, Tymoteusza – intencja ofiarowana od Józefy Pawłowskiej z Rodziną.
  • 18:00      + Genowefa JANAS (4 rocz., śm.)
  • 18:00      + Jan GESING – intencja od współpracowników Szkoły Podstawowej im. Jana Brzechwy w Żarowie.

Św. Bonifacego

05 czerwca

• 9:00         + Maria KOWALSKA (9 greg.)
  • 9:00         + Danuta MACIUSZEK – intencja od uczestników pogrzebu.
  • 18:00      ++ Kazimiera (ona), Edward, Jurek, Irek, Marek.
  • 18:00      + Wojciech KOSIŃSKI – intencja od uczestników pogrzebu.

06 czerwca

• 9:00         + Maria WITWICKA
  • 9:00         + Maria KOWALSKA (10 greg.)
  • 18:00      + Wiktoria STOKŁOSA (1 rocz., śm.)

07 czerwca

• 9:00         + Maria KOWALSKA (11 greg.)
  • 9:00         ++ WALTRAUDA WEISS (2 rocz., śm.), Maria, Paweł BURKHART.
  • 18:00      + Paulina KRZYSZTOFIK (2 rocz., śm.)
  • 1800      + Stanisław TYRAŃSKI (1 rocz., śm.)

Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa – odpust.

08 czerwca

• 18:30      Pro Populo.
  • 18:30      Rez. J. Krzysztofik.
  • 18:30      Dziękczynna za cały rok formacji Wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym w naszej wspólnocie parafialnej z prośbą o wszelkie potrzebne dla całej wspólnoty.
  • 18:30      + Maria KOWALSKA (12 greg.)

Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny

09 czerwca

• 9:00         Dziękczynna za dar życia i wszystkie otrzymane łaski w dniu 17 urodzin Basi z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, dary Ducha Świętego i wszelkie potrzebne łaski.
  • 15:00      Msza Święta w szpitalu.
  • 18:00      W intencji małżeństw: Mileny i Patryka, Pauli i Grzegorza, oraz w intencji Fryderyka z okazji 20 rocznicy urodzin, w intencji Janka z okazji 10 rocznicy urodzin oraz w intencji jego siostry Marianny, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, dary Ducha Świętego i wszelkie potrzebne łaski na dalsze lata życia – intencja ofiarowana od rodziców, teściów oraz dziadków.
  • 18:00      + Maria KOWALSKA (13 greg.)

X NIEDZIELA ZWYKŁA

10 czerwca

• 8:00         + Maria KOWALSKA (14 greg.)
  • 10:00      Dziękczynno – błagalna w intencji Dominika (on) z okazji 6 rocznicy urodzin prosząc o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, Anioła Stróża i wszelkie potrzebne łaski.
  • 11:30      ++ Genowefa, Lucjan  (on) DEC, ++ Rodziców z obu stron.
  • 13:00      ++ Janina, Edward, Władysław z Rodziny ĆWIRKO.
  • 18:00      Rez. Leśniak.