Ogłoszenia i Intencje

XX Niedziela per annum                   19.08.2018r.

Bóg zapłać za dzisiejsze ofiary składne na tacę z przeznaczeniem na remont naszych organów. Zachęcamy do nabywania cegiełek na ten cel u pana kościelnego.
• Dzisiaj o godz. 17.15 zapraszamy na adoracja Najświętszego Sakramentu.
• We środę wspominamy Najświętszą Maryję Pannę Królową.
• W przyszłą niedzielę w liturgii przeżywać będziemy uroczystość będziemy N. M. P. Częstochowskiej.
• W przyszłą niedzielę zachęcamy do złożenia ofiary do puszek po każdej Mszy św. Chcemy w ten sposób pomóc rodzinom, których mieszkania ucierpiały w pożarze przy ul. Mickiewicza.
• Wszystkim życzymy dobrej niedzieli i błogosławionego tygodnia.

XX NIEDZIELA ZWYKŁA

19 sierpnia

• 8:00      ++ Józef KOWALEWSKI (5 rocz., śm.), Franciszka (ona), KOWALEWSKA, Antonina (ona) KOWALEWSKA, Stefania PADUKIEWICZ.
  • 10:00    ++ Helena, Tadeusz, Kazimierz WÓJCIK.
  • 13:00      ++ Władysław BOBRECKI (12 rocz., śm.), ++ Rodzice z obu stron.
  • 18:00      ++ Mieczysław LEWANDOWSKI (9 rocz., śm.), ++ Krystyna, Leszek LEWANDOWSCY, ++ z Rodzin: LEWANDOWSKICH i WÓJCIK.
  • 20:00      ++ Józefa (ona) Bolesław KOTOWICZ, ++ z Rodziny BUJAK.

20 sierpnia

• 9:00         Rez.
  • 18:00      ++ Maria SKALSKA – BIŁYK, Andrzej BIŁYK.

21 sierpnia

• 9:00        ++ Marianna, Władysław, Zbigniew z Rodziny WIŚNIEWSKICH.
  • 18:00      ++ Alicja i Leon.

22 sierpnia

• 9:00        + Stanisław GRAF – intencja od uczestników pogrzebu.
  • 18:00    ++ Maria, Stefan HAŁAS – intencja ofiarowana od syna z żoną.

23 sierpnia

• 18:00      ++ Szczepan, Maria OGRODOWICZ, Mirosław SZCZEPANIAK, ++ z Rodzin: OGRODOWICZ, ROSDZAK, SZCZEPANIAK, BODZIONY.

24 sierpnia

• 18:00      ++ Edward SULIŃSKI (1 rocz., śm.), Adam NADARZYŃSKI (18 rocz., śm.)

25 sierpnia

• 15:00      Msza św. w szpitalu
  • 18:00    ++ Ewa IWANOW, ++ z Rodzin: IWANOW i CZYŻYEWSKICH.

XXI NIEDZIELA ZWYKŁA

26 sierpnia

• 8:00        W intencji Anny i Janusza z okazji 25 rocznicy zawarcia związku małżeńskiego, oraz w intencji ich dzieci: Marty i Emilii prosząc o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i wszelkie potrzebne łaski.
  • 10:00      ++ Helena ŚLIWA, Maria WINIARZ (5 rocz., śm.)
  • 13:00      rez.
  • 18:00      Z okazji 1 rocznicy urodzin Barbary z podziękowaniem za otrzymane łaski oraz z prośbą o dalsze błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla niej, jej rodzeństwa oraz rodziców i rodziców chrzestnych i dziadków. BŁOGOSŁAWIEŃSTWO.
  • 20:00      Rez. Gostkowski.