Ogłoszenia i Intencje;

Uroczystość Trójcy Przenajświętszej

6.06.2019r.

• Dzisiaj o godz. 11.00 uroczystość I – wszej Komunii św. w naszej parafii.
• Również dzisiaj od godz.17.15 adoracja Najświętszego Sakramentu, a o godz. 17.40 nabożeństwo czerwcowe.
• Od poniedziałku trwa dla dzieci komunijnych biały tydzień. Dzieci wraz z rodzicami przychodzą na Mszę św. i nabożeństwo na godzinę 18.00
• Dzisiaj na godz. 18.00 zapraszamy wszystkich przygotowujących się do bierzmowania. Po Eucharystii będzie próba generalna.
• Jutro w poniedziałek próba generalna dla dzieci i rodziców klas IV o godz. 16.00
Po próbie spowiedź dla dzieci i rodziców.
• W poniedziałek po Mszy św. prosimy panie katechetki o przeprowadzenie próby sypania kwiatów na procesję, a po próbie zapraszamy na krótkie spotkanie wszystkich katechetów na plebanię.
• Spotkanie kończące ten rok formacji dla przygotowujących się do bierzmowania z klas VI i VII w poniedziałek 17.06.2019r. o 17.30
• We wtorek o godz. 17.00 spowiedź dla młodzieży przystępującej do bierzmowania, świadków i rodziców.
• We środę w naszej parafii ks. bp. Ignacy Dec o godz. 17.00 udzieli sakramentu bierzmowania młodzieży naszego dekanatu.
• We czwartek uroczystość Bożego Ciała. Porządek Mszy św. (uwaga jest zmiana)
o 7.00 Msza św. recytowana bez homilii
o 8.00
o 10.00 – w czasie Mszy św. uroczystość rocznicy I – wszej Komunii św. i po tej Mszy św. wyruszy procesja do czterech ołtarzy. Dziewczynki prosimy o sypanie kwiatów w czasie procesji, a chłopców o zabranie dzwonków.
o Po procesji ok. 13.00 Msza św. recytowana
o 18.00 Msza św. recytowana
• Procesja przebiegać będzie ulicami: Mickiewicza, Słowiańska, Dębowa, Kręta, A. Krajowej i Mickiewicza. Prosimy, by na trasie procesji w domach i mieszkaniach ludzi wierzących udekorować okna na znak szacunku dla Jezusa Chrystusa.
• W przyszłą niedzielę zbierać będziemy ofiary do puszek na zakup nowych ławek do naszego kościoła.
Wszystkim życzymy dobrej niedzieli i błogosławionego tygodnia.

Procesja Bożego Ciała w tym roku odbędzie się na trasie ul. Mickiewicza, Słowiańska, Dębowa, Kręta, Armii krajowej i Mickiewicza. Będzie po Mszy św. o godzinie 10.00 Prosimy o przygotowanie ołtarzy:
1. Na ul. Słowiańskiej przez mieszkańców ulic Słowiańskiej i Ks. Cembrowskiego.
2. Na ul. Dębowej róg Jarzębinowej przez mieszkańców tych ulic a także ul. Akacjowej, Lipowej i przyległych domów z ul. Brzozowej.
3. Na ul. Krętej przez mieszkańców tej ulicy, a także najbliższych nr z ul. Armii Krajowej i Rybackiej.
4. Na ul. Mickiewicza przez mieszkańców tej ulicy.
Wszystkim życzymy dobrej niedzieli i błogosławionego tygodnia.

16 CZERWIEC

• 8:00 + Tadeusz WITKOWSKI (28 greg.)
  • 10:00 ++ Jakub WILK (13 rocz., śm.)
  • 11:00 UROCZYSTOŚĆ PIERWSZEJ KOMUNII ŚWIĘTEJ.
  • 13:00 Dziękczynno – błagalna w intencji Państwa Izabeli i Grzegorza OSIECKICH z okazji 20 rocznicy zawarcia związku małżeńskiego wypraszając Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i wszelkie potrzebne łaski
  • 18:00 ++ Apolonia (2 rocz., śm.), Stefan (12 rocz., śm.) MOŻDŻEŃ.

10 CZERWIEC

• 9:00 + Tadeusz WITKOWSKI (22 greg.)
  • 9:00 ++ Rodzice: Antonina, Stanisław NOCOŃ, + brat Marian i Gosia NOCOŃ prosząc o Boże miłosierdzie i wieczność.
  • 9:00 + Felicja NIEWADA, ++ Rodzice Aniela, Władysław, ++ bracia i siostry.
  • 18:00 + Helena GRZESZCZAK – intencja ofiarowana od chrześniaka Mieczysława z Rodziną z GALEWA.
  • 18:00 + Piotr FREMEL – intencja od uczestników pogrzebu.
  • 18:00

11 CZERWIEC

• 9:00 Za parafian
  • 9:00  ++ Rodziców: Maria, Władysław KRÓL.
  • 18:00 + Tadeusz WITKOWSKI (23 greg.)
  • 18:00 + Mirosław (on), SZPOT, ++ Rodzice: Karolina, Marian NIECKARZ.

12 CZERWIEC

• 9:00 + Tadeusz WITKOWSKI (24 greg.)
  • 9:00  ++ Stefan, Władysława (ona) KACZOROWSKI, Kazimierz, Krystyna, Tadeusz, Teresa KACZOROWSCY.
  • 18:00 + Stanisław TYRAŃSKI (2 rocz., śm.)
  • 18:00 + Wanda WALCZAK – intencja ofiarowana od Marka i Elżbiety WALCZAK z JASIENICY ROSIELNEJ.

13 CZERWIEC

• 9:00 + Tadeusz WITKOWSKI (25 greg.)
  • 900  + Rafał BARAN – intencja ofiarowana od chrzestnego.
  • 18:00 1. ++ Bronisława (ona) Franciszek GAWRON, Zofia, Teresa.
    2. W intencji Piotra i Władysławy (ona) prosząc o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej.
    3. O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i łaskę pokonania choroby dla Piotra.
    4. ++ Edward, Antoni OBERSKI i ich zmarli rodzice.
    5. + Jan LESIAK (53 rocz., śm.)
  • 18;00

14 CZERWIEC

• 9:00  + Tadeusz WITKOWSKI (26 greg.)
  • 9:00 + Marek GĄSIOROWSKI (15 rocz., śm.), ++ z Rodzin: GĄSIOROWSKICH i ZAŁUBSKICH.
  • 9:00
  • 18:00 W intencji Agnieszki i Marka WYSOCKICH z okazji 17 rocznicy zawarcia związku małżeńskiego wypraszając Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i wszelkie potrzebne łaski dla nich i ich rodzin.
  • 18:00 ++ Józef TOMOŃ (10 rocz., śm.), Józef, Maria SŁOWIK.
  • 18:00

15 CZERWIEC

• 9:00    + Tadeusz WITKOWSKI (27 greg.)
  • 9:00  W intencji Moniki SKRZYPIEC z okazji 10 rocznicy urodzin wypraszając Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, łaskę zdrowia i wszelkie potrzebne łaski – intencji ofiarowana od babci i dziadka.
  • 15:00 Ślub.
  • 18:00 W intencji Państwa Mariusza i Marii KOBEL z okazji 10 rocznicy zawarcia związku małżeńskiego wypraszając Boże błogosławieństwo, opiekę matki Bożej i wszelkie potrzebne łaski.
  • 18:00 + Czesław GÓRKA (7 rocz., śm.)

09 CZERWIEC

• 8;00  Dziękczynna za dar życia Basi w dniu 18 urodzin wypraszając Boże
  • 10:00 W intencji Dominika (on) z okazji 7 rocznicy urodzin wypraszając Boże błogosławieństwo, opiekę matki Bożej, opiekę Anioła Stróża i wszelkie potrzebne łaski.
  • 11;30 ++ Genowefa JANAS, ++ z Rodzin: JANAS, PYREK i PIS.
  • 13;00  ++ Anna PROKOPCZUK (20 rocz., śm.), ++ z Rodziny.
  • 18;00 + Tadeusz WITKOWSKI (21 greg.)