Ogłoszenia i Intencje

XXVII niedziela per annum

07.10.2018r.

• Dzisiaj po każdej Mszy św. zbieramy ofiary do puszek na remont naszych organów, przy tej okazji zachęcamy do nabywania cegiełek na ten cel u p. kościelnego. Za każdy dar serca Bóg zaplać.
• Dzisiaj po Mszy św. o godz. 11.30 spotkanie dla rodziców i dzieci klas II SP.
• O godz. 17.00 zapraszamy na zmianę Tajemnic różańcowych, a o godz. 17.15 rozpocznie się nabożeństwo październikowe.
• Dziękujemy za prowadzenie rannego różańca wspólnocie Odnowy w Duchu Świętym.
• We wtorek zapraszamy rodziców i dzieci klas III na godzinę 18.00. Zapraszamy również tych wszystkich, którzy chcieliby jeszcze uczestniczyć w kurcie Alpha.
• W piątek zapraszamy na plebanię na bezpłatne porady prawne od godz. 17.00 – 17.45.
• W sobotę zapraszamy na wieczorną Mszę św. i nabożeństwo ku czci Matki Bożej Fatimskiej. Prosimy o zabranie ze sobą świec.
• W sobotę ks. Tomek odwiedzi swoich chorych z Najświętszym Sakramentem.
• Dziękujemy za składane dary i ofiary z racji miesiąca miłosierdzia. Możemy je składać do koszy przy ołtarzu Matki Bożej, a ofiary do skarbony przed ławkami
• Informujemy i zapraszamy na przygotowania do sakramentu małżeństwa. Spotkania rozpoczynamy 4.11, w niedziele o godz. 16.00. Zapisy w zakrystii lub kancelarii parafialnej.
• Przyszła niedziela, to Niedziela Papieska. Z tej racji zbierać będziemy tak jak każdego roku, ofiary do puszek prze dwie kolejne niedziele na fundusz papieski. Tradycją są również w naszej parafii kremówki, które będzie można nabywać po każdej Mszy św. Dochód przeznaczamy na renowację naszych organów.
• Życzymy wszystkim dobrej niedzieli i błogosławionego tygodnia.

Niedziela 14. października

8:00     + Adam STAWSKI (14 greg.)
10:00   + Maria GLOC (2 rocz., śm.)
11:30    ++ Magdalena SAMBOR (10 rocz., śm.), Józefa (ona), Władysław SAMBOR, Jan GROCHOWINA.

13:00   W intencji Karolka z okazji 5 rocz., urodzin wypraszając Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, opiekę Anioła Stróża na każdy dzień życia.
18:00  ++ Ludwik CHODYNIECKI, ++ z Rodzin: WITOMSKICH, + Henryk OSIECKI.

Poniedziałek 15. października

• 9:00   + Adam STAWSKI (15 greg.)
  • 9:00     ++ Krystyna (4 rocz., śm.), +Franciszka (ona), + Irena.
  • 18:00    W intencji mieszkańców ul. Dworcowej i Szkolnej prosząc o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i łaskę zdrowia dla mieszkańców.
  • 18:00     + Władysław KUCZYŃSKI – intencja ofiarowana od pracowników Szkoły Podstawowej im. Jana Brzechwy w Żarowie.
  • 18:00    + Kazimierz GAŁAN – intencja od uczestników pogrzebu.

Wtorek 16. października

• 9:00       Pro populo.
  • 9:00     W intencji Państwa Józefy (ona) i Piotra PAWŁOWSKICH z okazji 42 rocznicy zawarcia związku małżeńskiego wypraszając Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i wszelkie potrzebne łaski dla nich oraz dla Ani, Adama, Martynki, Daniela, Romana, Marty, Zuzi, Tymoteusza, Michała i całej Rodziny.
  • 18:00    + Adam STAWSKI (16 greg.)

Środa  17. października

• 9:00      ++ Władysław, Alicja TOMCZAK , Bolesław, Antonina SYPUŁOWICZ.
  • 18:00  + Adam STAWSKI (17 greg.)
  • 18:00     ++ Tadeusz, Maria, Stanisław KRĘCIOCH, ++ z Rodzin: KRĘCIOCH i NICZYPORUK.

Czwartek  18. października

•   9:00   + Adam STAWSKI (18 greg.)
  •   9:00  ++ Magdalena i Bronisława (ona) FĄFARA.
  • 18:00 ++ Zygmunt GRODZICKI (6 rocz., śm.), + Czesław, ++ Rodzice, +Irena, Stanisława (ona).
  • 18:00    + Henryk PARUŻYŃSKI – intencja ofiarowana do Wspólnoty Domu Bożego.

Piątek  19. października

•  9:00  rez.
  •  9:00++ Rodzice: Waleria, Michał, oraz + Bolesław, ++ z Rodziny DUBIEL.
  • 18:00    + Stanisław BYŚ (20 rocz., śm.), ++ z Rodzin: BYŚ i ZAJĄC.
  • 18:00  + Adam STAWSKI (19 greg.)
  • 18:00  + Henryk PARUŻYŃSKI – intencja ofiarowana od Wspólnoty Domu Bożego.

Sobota 13. października

• 9:00    + Adam STAWSKI ( 20 greg.)
  • 9:00  + Wiktoria KIPCZAK – intencja od uczestników pogrzebu.
  • 15:00     Msza św. w szpitalu
  • 18:00  Dziękczynna za dar życia Miłoszka z okazji 1 rocznicy urodzin prosząc o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, Anioła Stróża i wszelkie potrzebne łaski.
  • 18:00     ++ Katarzyna SYNÓWKA (11 rocz., śm.), +Józef, ++ Rodzin: SYNÓWKA i NAZIM.