Ogłoszenia i Intencje

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 18.02.2018r.

• Dziękujemy za dzisiejsze ofiary składane na tacę z przeznaczeniem na remont naszych organów, jednocześnie dziękujemy i zachęcamy do zakupu cegiełek na ten cel.
  • Dzisiaj spotkanie dla rodziców i dzieci klas II po Mszy św. o godz. 11.30, a w przyszłą niedzielę zapraszamy na spotkanie rodziców dzieci klas III SP.
  • Na godzinę 16.00 w dniu dzisiejszym zapraszamy na spotkanie przygotowujące do sakramentu małżeństwa na godz. 16.00 do salki na plebanii.
  • Dzisiaj o godz. 17.00 zapraszamy na Gorzkie żale.
  • We środę z racji III środy miesiąca zapraszamy na Mszę św. wieczorną i adorację uwielbienia.
  • W piątek zapraszamy na Mszę św. i Drogę Krzyżową: starszych na godzinę 9.00 i 18.00, a dzieci i młodzież na godzinę 16.30.
  • W piątek po wieczornej Eucharystii zapraszamy na spotkanie modlitewne rodziców i dziadków modlących się za swoje dzieci i wnuki.
  • Zachęcamy wszystkie rodziny, wzorem lat ubiegłych do złożenia w Wielkim Poście ofiary na zakup kwiatów do Bożego Grobu, nowego paschału oraz na dekoracje. Przy wyjściu z kościoła można zabrać specjalnie przygotowane na ten cel koperty. Ofiary można składać na tacę lub do skarbony przed ławkami.
  • W przyszłą niedzielę, II Wielkiego Postu jak każdego roku zbierać będziemy po każdej Mszy św. ofiary do puszek dla polskich misjonarzy pracujących w Afryce.
  • Wszystkim życzymy dobrej niedzieli i błogosławionego tygodnia.

I Niedziela

Wielkiego Postu

18 lutego

• 8:00         + Krystyna ZARZECKA (18 greg.)
  • 10:00      ++ Weronika i Henryk
  • 11:30      W intencji Kacpra z okazji 10 rocznicy urodzin  z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, opiekę Anioła Stróża i wszelkie potrzebne łaski.
  • 13:00      Rez. A. Łuczak
  • 17:00      Gorzkie żale.
  • 18:00      + Józef WŁUDYKA – intencja od brata z rodziną.

19 lutego

• 9:00         + Ludwika BANASIK – intencja od Stanisławy GRZEGORZEK z SECHNEJ.
  • 9:00         + Natalia (8 rocz., śm.), Tadeusz STRYKOWIEC
  • 18:00      + Krystyna ZARZECKA (19 greg.)
  • 18:00      + Bronisław BARAN – intencja od uczestników pogrzebu.

20 lutego

• 9:00         + Mieczysław OKRAMUS, ++ z Rodzin: OKRAMUS, ZAWALSKICH, MIKA, KOWALCZYK.
  • 18:00      + Krystyna ZARZECKA (20 greg.)

21 lutego

• 9:00         ++ Maria, Kazimierz, Stanisław BRAMBOR, Józef DZIEDZIC.
  • 9:00         ++ Genowefa TOBIASZ (2 rocz., śm.), Stanisław (on) TOBIASZ.
  • 18:00      + Krystyna ZARZECKA (21 greg.)

Święto Katedry Św. Piotra

22 lutego

• 9:00         + Krystyna ZARZECKA (22 greg.)
  • 18:00      ++ Marianna, Bolesław BOGUCCY, Maria, Marcin GRZYBEK.
  • 18:00      ++ Salomea (ona) MARUSZAK, ++ z Rodziny MARUSZAK: Władysław, Zdzisław, Zbigniew.

23 lutego

• 9:00         Dziękczynna za otrzymane łaski Boże oraz za łaskę zdrowia, w intencji Katarzyny z okazji 80 rocznicy urodzin prosząc o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Fatimskiej oraz łaskę zdrowia dla niej i całej rodziny.
  • 16:30      Msza Święta i droga krzyżowa dla dzieci.
  • 18:00      + Krystyna ZARZECKA (23 greg.)

24 lutego

• 9:00         + Krystyna ZARZECKA (24 greg.)
  • 15:00      Msza Święta w szpitalu.
  • 18:00      W intencji Państwa Moniki i Mirosława STAWSKICH z okazji 23 rocznicy zawarcia związku małżeńskiego z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, dary Ducha Świętego i wszelkie potrzebne łaski na dalsze lata życia.
  • 18:00      ++ Rodzice: Aniela, Aleksander, ++ wszystkich z Rodziny SAS.

II Niedziela

Wielkiego Postu

25 lutego

• 8:00         + Krystyna ZARZECKA (25 greg.)
  • 10:00      ++ Wiktoria, ++ z Rodzin: NOWAKOWSKICH i JUZYSZYN.
  • 11:30      W intencji Państwa Anny i Zbigniewa MAJCHER z ok. 35 rocznicy ślubu  z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, dary Ducha Świętego i wszelkie potrzebne łaski na dalsze lata życia.
  • 13:00      ++ Waldemar (13 rocz., śm.), Irena, Alojzy z Rodziny ZAREMBA, Katarzyna, Franciszek z Rodziny KOKOSZKA.
  • 17:00      Gorzkie żale.
  • 18:00      ++ Michał, Anastazja, Jan, Anna, Maria z Rodzin: KOWCZ, ZIMA, WARCHAŁ, DĘBICKICH.