Ogłoszenia i Intencje

XXIX Niedziela per annum

17.10.2021r.
• W dzisiejszą niedzielę może również złożyć swój dar do puszki na papieska Fundację Dzieło Nowego tysiąclecia. Za złożone już ofiary i składane dzisiaj proszę przyjąć nasze serdeczne podziękowanie. Bóg zapłać.
• Dzisiaj po mszy św. o godz. 11.30 zapraszamy na spotkanie dwójki klasowe z klas III SP. A w przyszłą niedziele zapraszamy na spotkanie rodziców dzieci klas II SP. Po mszy św. o godz. 11.30.
• Również dzisiaj o godz. 17.15 zapraszamy na modlitwę różańcową. Dziękujemy Wspólnocie Straży Honorowej i Wspólnocie modlitewnej rodziców i dziadków za prowadzenie modlitwy różańcowej. W tym tygodniu prosimy o prowadzenie modlitwy Wspólnotę Żywego Różańca.
• W środę zapraszamy na wieczorną mszę św. i adoracje uwielbienia.
• W piątek zapraszamy na mszę św. o godz. 9.00 i 18.00; w tym dniu przeżywamy uroczystość ku czci św. Jana Pawła II.
• Tam gdzie mogliśmy, zostały rozniesione kartki wypominkowe; dzisiaj będą jeszcze rozniesione kartki na ul. Jodłową, Modrzewiową, Świerkową i Bukową. Jeżeli ktoś z innych ulic wypominek nie otrzymał, to można je zabierać ze stolika przed ławkami u p. kościelnego.
Kartki prosimy wrzucać do skarbony przed ławkami. Dziękujemy również wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie kartek wypominkowych i ich rozniesienie. Bóg zapłać
• W sobotę 23.10 zapraszamy na spotkanie młodzież klas VII przygotowującą się do bierzmowania do kościoła na godz. 11.00.
• Bóg zapłać za złożone już ofiary i dary z racji miesiąca miłosierdzia. Dary zbieramy dla Domu Dziecka w Bolesławcu. Na prośbę Sióstr Elżbietanek, prowadzących ten Dom Dziecka zbieramy wszelkie środki do higieny osobistej i środki czystości. Zbiórka będzie trwać do końca miesiąca.
• Przyszła niedziela poświęcona jest misjom. Ofiary składane w tym dniu przeznaczone są na potrzeby misji.
• Wszystkim życzymy dobrej niedzieli i błogosławionego tygodnia.

INTENCJE

18 październik  2021 r.

9:00  Msza Święta w intencji Artura z okazji 50 rocznicy urodzin (dziękczynno – błagalna) z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Dar Bożego błogosławieństwa, Dary Ducha Świętego, opiekę Najświętszej Maryi Panny, Świętego Józefa
i wszelkie potrzebne Boże Dary

9:00 † Julia (w 3 rocz. śm.) oraz † Ludwik PAWLISZEWSCY

18:00 † Józef WIŚNIEWSKI ( 18 Msza Św. greg.)

18:00  † Jan, † Marianna, † Walenty MIKOŁAJCZYK
† Katarzyna, † Józef, † Zenon, † Stanisław PLUTA,
† Janina, † Stanisław GALWAS

19 październik 2021 r.

9:00   † Józef WIŚNIEWSKI ( 19 Msza Św. greg.)

18 :00  † Krystyna WRÓBEL
– intencja of. od uczestników Mszy Świętej Pogrzebowej

20 październik  2021 r.

9:00 † Józef WIŚNIEWSKI ( 20 Msza Św. greg.)

9:00

18:00 † Janina SKÓRZAK

18:00    †† z Rodziny ZYLÓW

21 październik  2021 r.

9:00 Za parafian

18:00 † Józef WIŚNIEWSKI ( 21 Msza Św. greg.)

22 październik  2021 r.

9:00 † Wanda HÜPNER, † Helena GNUTEK,
† Krystyna PACHOLEWSKA

9:00   † Józef WIŚNIEWSKI ( 22 Msza Św. greg.)

18:00 † Irena GAWRON (w rocz. śm.) – z okazji imienin,
† Maria, † Małgorzata, † Grzegorz
18:00  † Pelagia JANICKA, † Zofia MARCZAK

18:00   O łaskę powrotu do zdrowia dla ks. Tomasza                                                                 of. Róża św. Marii Magdaleny

23  październik 2021 r.

9:00 † Józef WIŚNIEWSKI ( 23 Msza Św. greg.)

9:00

18:00 Msza Święta w intencji Stanisława z okazji 6 rocznicy Sakramentu Chrztu Świętego (dziękczynno – błagalna)
z podziękowaniem za Dar życia, za otrzymane łaski,
z prośbą o Dar Bożego błogosławieństwa, Dary Ducha Świętego, opiekę Najświętszej Maryi Panny, Anioła Stróża
i wszelkie potrzebne Boże Dary

18:00 † Weronika WIDUTO
– intencja of. od uczestników Mszy Świętej Pogrzebowej

24 październik 2021r.

8:00† Józef WIŚNIEWSKI ( 24 Msza Św. greg.)

10:00  † ciocię Janinę, † Teresę oraz za ich †† synów

11:30 Msza Święta w intencji Laury z okazji 5 rocznicy urodzin
z prośbą o Dar Bożego błogosławieństwa, opiekę Matki Bożej
i wszelkie potrzebne łaski