Ogłoszenia i Intencje;

II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

28.02.2021r.

 Dzisiaj zapraszamy na nabożeństwo Gorzkich Żali na godzinę 17.00. Przypominamy, że za udział w tym nabożeństwie możemy zyskać odpust zupełny.
 Dzisiaj w kościele spotkanie o godz. 16.00 dla przygotowujących się do sakramentu małżeństwa.
 W piątek zapraszamy na nabożeństwo Drogi Krzyżowej. Na godz. 9.00, 18.00 lub 16.30 dla dzieci i młodzieży. Po Drodze Krzyżowej na 16.30. zapraszamy na egzamin klasę II c.
 Z racji I – wszego piątku miesiąca okazja do spowiedzi rano od godz. 8.30 i po południu od godz. 16.30.
 W sobotę z racji I – wszej soboty miesiąca po porannej eucharystii zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu.
 Zachęcamy naszych wiernych do złożenia w Wielkim Poście ofiary na zakup kwiatów do Bożego Grobu, nowego paschału oraz na dekoracje. Przy wyjściu z kościoła u pana kościelnego można zabrać specjalnie przygotowane na ten cel koperty. Ofiary proszę składać na tacę lub do skarbony przed ławkami. Za każdą ofiarę dziękujemy.
 W przyszłą I niedziele miesiąca ofiary składane na tacę będą przeznaczone na nowe ławki do naszego kościoła
 Również w przyszła niedzielę zmiana Tajemnic różańcowych po nabożeństwie Gorzki Żali.
 Dzisiaj z racji II niedzieli Wielkiego Postu zbieramy ofiary do puszek na papieskie dzieła misyjne. Za każdy dar serca składamy serdeczne Bóg zapłać.
 Wszystkim życzymy dobrej niedzieli i błogosławionego tygodnia.

INTENCJE

01 marzec 2021 r.

9:00 † Helena, † Stanisław TYZA, za †† z Rodziny TYZA

18:00 wolna intencja