Ogłoszenia i Intencje

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 1.04.2018

• Jutro drugi dzień Świąt Wielkanocnych, porządek mszy św. jak w każdą niedzielę
  • We wtorek ks. Paweł odwiedzi swoich chorych z Najświętszym Sakramentem, a ks. Tomasz w sobotę.
  • Ze względu na powrót do czasu letniego w piątek zapraszamy na adorację najświętszego Sakramentu o godz. 17.00, a na adorację z racji I – wszej soboty miesiąca zapraszamy po Mszy św. wieczornej w najbliższą sobotę.
  • W czwartek zapraszamy Koło Przyjaciół Seminarium Duchownego na Mszę św. wieczorną i spotkanie.
  • W piątek zapraszamy na wieczorną Eucharystię, zamianę biletów i spotkanie Straż Honorową Serca Pana Jezusa.
  • W przyszłą niedzielę jak każdego roku zbierać będziemy do puszek ofiary na Caritas naszej świdnickiej diecezji.

Niedziela Zmartwychwstania

1 kwietnia

• 6:30         Pro Populo.
  • 10:00      ++ Jan, Jakub WILK
  • 11:30      + Józef CEGLIŃSKI (9 rocz., śm.)
  • 13:00      W intencji Pani Jolanty Papińskiej z okazji kolejnej rocznicy urodzin prosząc o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, dary Ducha Świętego i wszelkie potrzebne łaski na każdy dzień życia.
  • 18:00      ++ Helena, Andrzej SIKORA.

PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY

2 kwietnia

• 8:00         ++ Tadeusz WITKOWSKI, Franciszka (ona), Jan WITKOWSCY, Maria STYCZEŃ.
  • 10:00      ++ Waleria, Tadeusz ZAJĄC
  • 11:30      + Wacław RZECZYCKI (1 rocz., śm.)
  • 13:00      CHRZTY
  • 18:00      W intencji Hani WILBIK z okazji 5 rocznicy urodzin oraz w intencji rodziców i rodzeństwa, prosząc  o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, opiekę Anioła Stróża i wszelkie potrzebne łaski na każdy dzień życia.

WTOREK WIELKANOCNY

3 kwietnia

• 9:00         + Ryszard NOWAKOWSKI, ++ z Rodziny NOWAKOWSKICH.
  • 9:00         W intencji Adama z okazji urodzin  prosząc  o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i wszelkie potrzebne łaski na każdy dzień życia.
  • 18:00      Pro Populo.

ŚRODA WIELKANOCNA

4 kwietnia

• 9:00         + Helena MOSKAL, ++ z Rodzin: MOSKAL i NOWAKOWSKICH
  • 9:00         + Kazimierz SYNÓWKA – intencja od uczestników pogrzebu.
  • 18:00      ++ Władysława (ona) KAMIŃSKA (4 rocz., śm.), Zdzisław KAMIŃSKI.

CZWARTEK WIELKANOCNY

5 kwietnia

• 9:00         ++ Stanisław i Sabina ROSIŃSCY
  • 18:00      Rez. Ł. Synówka
  • 18:00      ++ Maria, Szczepan, OGRODOWICZ, Mirosław SZCZEPANIAK, ++ z Rodzin: OGRODOWICZ, ROSZAK, BODZIONY, SZCZEPANIAK.

PIĄTEK WIELKANOCNY

6 kwietnia

• 9:00         Pro Populo.
  • 18:00      W intencji wynagradzającej Najświętszemu Sercu Pana Jezusa za grzechy popełnione przeciwko Sercu Jezusowemu, oraz za członków Straży Honorowej o światło i siłę do lepszego poznania i ukochania Serca Jezusowego, o Boże błogosławieństwo dla nich i ich rodzin.
  • 18:00      ++ Marianna (ona)  SUŁEK (3 rocz., śm.), Alfred SUŁEK (30 rocz., śm.)

SOBOTA WIELKANOCNA

7 kwietnia

• 9:00         W intencji Dawida (11 rocz. Urodzin), Emilki ( 5 rocz., urodzin), Zosi (6 rocz., urodzin)  prosząc  o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, opiekę Anioła Stróża i łaskę zdrowia.
  • 15:00      Msza Święta w szpitalu.
  • 18:00      ++ Robert KĄSIK (23 rocz., śm.), Stanisław KĄSIK

Niedziela Miłosierdzia Bożego

8 kwietnia

• 8:00         ++ Janina DZIĘCIELSKA, ++ z Rodzin: DZIĘCIELSKICH, DUSIÓW, KURKÓW, WILCZYŃSKICH.
  • 10:00      W intencji Iwony i Jarosława RUSZKIEWICZ z okazji 20 rocznicy zawarcia związku małżeńskiego, oraz z okazji 18 rocznicy urodzin syna Macieja  prosząc o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, dary Ducha Świętego i wszelkie potrzebne łaski na każdy dzień życia.
  • 11:30      ++ Waleria, Czesław (13 rocz., śm.), GRZYBOWSCY
  • 13:00      Rez. P. Jabłońska