Ogłoszenia i Intencje

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 1.10.2017r.

• Dziękujemy i jednocześnie zachęcamy do zakupu cegiełek na renowacje naszych organów. Dziękujemy za ofiary złożone do puszek, zebraliśmy 1694zł. Dzisiaj z racji dnia papieskiego możemy złożyć swoja ofiarę do puszki na papieski fundusz dla uzdolnionej młodzieży, będzie to można zrobić również w przyszłą niedzielę. A z racji dnia papieskiego zapraszamy po Mszy św. do nabywania papieskich kremówek. Dochód przeznaczamy na remont naszych organów.
  • Dzisiaj po Mszy św. o godz. 11.30 spotkanie dla dzieci klas IV, w przyszłą niedzielę spotkanie dla rodziców i dzieci klas II, a w kolejną niedziele 21.10 zapraszamy na spotkanie po Mszy św. o godz. 11.30 rodziców i dzieci klas III.
  • Dzisiaj zapraszamy na godz. 17.15 na nabożeństwo październikowe. Dziękujemy za prowadzenie rannego różańca w ubiegłym tygodniu Straży Honorowej SPJ.
  • We wtorek o godz. 19.00 będzie Kurs Alpha w sali na plebani. Gdyby ktoś chciał jeszcze w nim uczestniczyć, to zapraszamy, można się jeszcze dołączyć.
  • W piątek od godz. 17.00 – 17.45 można skorzystać z bezpłatnych porad prawnych na plebanii. Również w piątek wieczorem zapraszamy na Mszę św. i nabożeństwo fatimskie. Jak zawsze prosimy o zabranie ze sobą świec. Po nabożeństwie, będzie jeszcze krótkie spotkanie dla rodziców i dziadków modlących się za swoje dzieci i wnuki. U pana kościelnego można nabywać świece na nabożeństwo fatimskie, są także kalendarze na 2018r. z JP II.
  • Katecheza dla klas III w październiku będzie o godz. 16.00 w poniedziałek chłopcy i wtorek dziewczynki, a następnie dzieci uczestniczą w modlitwie różańcowej.
  • Dziękujemy i zachęcamy do składania w miesiącu październiku trwałych darów żywnościowych do kosza przy ołtarzu, jak również można składać ofiary do skarbony na nasze świdnickie Seminarium Duchowne.
  • W przyszłą III niedziele miesiąca ofiary składane na tacę, przeznaczone będą na remont naszych organów. Za każdy dar serca Bóg zapłać.
  • Wszystkim życzymy dobrej niedzieli i błogosławionego tygodnia.

XXVII Niedziela zwykła

8 października

Rok A  Cykl I

• 8:00        + Zbigniew JAREMKO ( 1 rocz., śm.)
  • 10:00      Dziękczynno – błagalna za wszelkie otrzymane łaski z okazji 25 rocznicy urodzin Aleksandry Katarzyny oraz z okazji 50 rocz. urodzin Ewy Barbary z prośbą o Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski, opiekę Matki Bożej.
  • 11:30        + Aniela SŁOWIK ( gr. 8)
  • 13:00      Dziękczynno – błagalna z ok. 25 rocznicy zawarcia sakramentu małżeństwa Zofii i Jacka HANC z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, potrzebne łaski dla nich i ich córki Kamili.
  • 18:00      Rez. Płusa

wsp. obow. Bł. Wincentego Kadłubka

9 października

• 9:00         + Stefania, Michał, Władysław (on), KACZOR
  • 9:00         + Gertruda WOSIEK – intencja od wnuków i prawnuczki z Bielsko – Białej
  • 18:00      + Henryka JASTERZĘBSKA – od uczestników pogrzebu.
  • 18:00      + Aniela SŁOWIK (9 gr.)
  • 18:00      + Apolonia, Stefan MOŻDŻEŃ – intencja od Krystyny z ŻARNOWCA.

10 października

• 9:00         + Ludwika (ona) BANASIAK – od uczestników pogrzebu.
  • 18:00      + Aniela SŁOWIK ( gr. 10)
  • 18:00      + Stanisław ĆWIERZ ( 4 rocz., śm.), zmarłych z rodziny MAGOCHÓW

11 października

• 9:00         + Danuta CHRAPEK – od uczestników pogrzebu.
  • 9:00         + Zenon WAJSZCZAK
  • 18:00      + Aniela SŁOWIK ( gr. 11)
  • 18:00      Dziękczynno – błagalna w intencji Celiny z okazji kolejnej rocznicy urodzin – intencja od dzieci.

12 października

• 9:00         + Krzysztof SWAT – od uczestników pogrzebu.
  • 9:00         ++ Rodzice: Stanisława (ona), Adam, brat Wiesław oraz teściów i swatów.
  • 18:00      + Aniela SŁOWIK ( gr. 12)
  • 18:00      + ++ Tadeusz ZACHAREWICZ (10 rocz., śm.) + Eugeniusz ZAJĄC (6 rocz., śm.)

wsp. obow. Bł. Honorata Koźmińskiego

13 października

• 9:00         + Aniela SŁOWIK ( gr. 13)
  • 9:00         + Maria GLOC ( 1 rocz. śm.)
  • 18:00      + Edward KLIMEK – intencja z okazji imienin.
  • 18:00      O Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski, opiekę Matki Bożej dla dzieci i wnuków.

14 października

• 9:00         W intencji Michała z okazji 20 rocznicy urodzin o zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej.
  • 9:00         + Aniela SŁOWIK ( gr. 14)
  • 15:00      Msza św. w szpitalu.
  • 16:00      Ślub
  • 18:00      Rez. Straż Honorowa
  • 18:00      Dziękczynno – błagalna z okazji 4 rocznicy urodzin Karolka o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i Anioła Stróża.

XXVIII Niedziela zwykła

15 października

Rok A  Cykl I

• 8:00         + Aniela SŁOWIK ( gr. 15)
  • 10:00      + Krystyna JAGŁA ( 35 rocz., śm.)
  • 11:30      Rez. P. Jabłońska
  • 13:00      Rez. Gicala