Straż Honorowa Najświętszego Serca Pana Jezusa

Zelator – Władysław Kutyba

Zmiana biletów – pierwsze piątki miesiąca po wieczornej Mszy Świętej

STRAŻ HONOROWA NAJŚWIĘTSZEGO SERCA PANA JEZUSA:
Wspólnota Straży Honorowej Najświętszego Serca Pana Jezusa to grupa osób czynnie zaangażowanych we wspólnotę parafialną. Spotkania naszej grupy odbywają się w pierwsze piątki miesiąca po wieczornej Eucharystii. Podczas wieczornej Mszy Świętej w pierwsze piątki miesiąca nasza wspólnota czynnie bierze udział w Eucharystii. Członkowie naszej grupy odczytują pierwsze czytanie, a także modlitwę wiernych. Na naszych spotkaniach poruszamy tematy dotyczące Kultu Serca Pana Jezusa. Rozważamy wezwania Litanii do Najświętszego Serca Pana Jezusa, a także przybliżamy osoby świętych związanych z kultem Serca Jezusowego. W przyszłości planujemy szczegółową analizę Dekalogu, warunków dobrej spowiedzi, treści błogosławieństw ewangelicznych i innych ważnych aspektów dotyczących naszej wiary. Serdecznie zapraszamy.