Co to jest i ile kosztuje?

Wierzymy, że każdy powinien mieć możliwość poznania wiary chrześcijańskiej, móc zadać pytania i podzielić się swoim punktem widzenia –  niezależnie od miejsca, w którym się znajduje.

Alpha jest serią spotkań wyjaśniających podstawy wiary chrześcijańskiej. Każde spotkanie podejmuje inny temat dotyczący wiary i daje możliwość dyskusji. Alpha prowadzona jest na całym świecie i każdy jest na niej mile widziany. Prowadzona jest w kawiarniach, kościołach, uczelniach, domach, barach – wszędzie, gdzie jest to tylko możliwe. Każda Alpha jest trochę inna, choć są trzy elementy, które pojawiają się zawsze: posiłek, wykład, dyskusja.

Alpha to cykl 10 spotkań. Spotkania rozpoczynają się o godzinie 18:45 a kończą o godzinie 21:00.

Alpha jest DARMOWA! Możesz złożyć dobrowolny datek, który przeznaczany jest na sfinansowanie kolacji.