Ogłoszenia i Intencje

I Niedziel Adwentu

27.11.2022r.

 Dzisiaj po Mszy św. o godz. 12.00 zapraszamy na spotkanie rodziców dzieci z klas II.
 Dzisiaj po każdej Eucharystii zbieramy do puszek ofiary na pomoc dla św. Mikołaja, który pragnie naszym dzieciom ufundować małe podarunki. Za każdy dar serca składamy Bóg zapłać.
 Dzisiaj o godz. 17.15 zapraszamy na ostatnie w tym roku nabożeństwo wypominkowe.
 Od poniedziałku do piątku zapraszamy na Roraty o godz. 18.00, dzieci prosimy o zabranie lampionów. Dzieci klas I, II i III zbierają specjalnie dla nich przygotowane naklejki, a młodzież przygotowująca się do bierzmowania zbiera na swoich kartkach podpisy.
 Z racji Rorat nabożeństwo do M. B. N. Pomocy będzie rano przed mszą św. o godz. 9.00.
 W piątek okazja do spowiedzi św. rano od 8.30 i po południu od godz. 17.00. W piątek ks. Proboszcz, a w sobotę ks. Paweł odwiedzą chorych z Najświętszym Sakramentem.
 W sobotę po wieczornej Mszy św. zapraszamy na nabożeństwo z racji I – wszej Soboty miesiąca.
 Od najbliższego tygodnia roznoszone będą poświęcone opłatki po naszych mieszkaniach i domach. Opłatki od przyszłej niedzieli będą również dostępne w sklepach na ul. A. Krajowej w Centrum Ogrodniczym u p. Agaty Koniecznej i w sklepie AGD u p. Ewy Góźdź. Za składane ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.
 W przyszłą niedzielę jak każdego roku z okazji II niedzieli Adwentu zbierać będziemy do puszek ofiary na misje dla Polaków żyjących za Wschodnią granicą. Za każdy dar serca składamy serdeczne Bóg zapłać.
 Wszystkim życzymy dobrej niedzieli i błogosławionego czasu Adwentu.

INTENCJE

28 listopad  2022 r.

9:00  ♰ Henryk MOSKAL
– (29) Msza Święta Gregoriańska