Ogłoszenia i Intencje

XXV Niedziela per annum

19.09.2021r.
• Dzisiaj zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu o godz. 17.15
• Dzisiaj zapraszamy na msze św. o godz. 11.30 i spotkanie dzieci klas II wraz z rodzicami.
• W środę zapraszamy na wieczorną mszę św. wszystkich, którzy chcieliby Panu Bogu podziękować za swojego Współmałżonka i odnowić swoją przysięgę małżeńską, zapraszamy również osoby owdowiałe, by pomodlić się za swojego zmarłego Współmałżonka, wreszcie zapraszamy wszystkich Rodziców, którzy pragną modlić się za swoje dzieci i te żyjące w sakramencie małżeństwa jak i te, które z różnych powodów tego sakramentu nie chcą zawrzeć. Zapraszamy również tych małżonków, którzy przeżywają trudności i problemy. Ich również chcemy otoczyć naszą modlitwą.
Po mszy św. zapraszamy na co miesięczna adoracje uwielbienia.
• Pragniemy podziękować wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób włączyli się w kiermasz ciast, który odbył się w ubiegłą niedzielę w naszej parafii. Zarówno młodzieży jak i dorosłym. Cała zebrana kwotę przeznaczamy na renowację naszej balustrady na chórze. A zebrana kwota to 5 365 zł. Bóg zapłać, jak również dziękujemy za dzisiejsze ofiary składane na tacę z przeznaczeniem również na ten cel.
• Wspólnota Dom Boży zaprasza na X edycję kursu ALPHA. Wierzymy, że każdy powinien mieć możliwość poznania wiary chrześcijańskiej, móc zadać pytania i podzielić się swoim punktem widzenia – niezależnie od miejsca, w którym się znajduje. Kurs Alpha jest dla każdego, niezależnie od tego, ile masz lat, kim jesteś z zawodu, co robisz na co dzień. Kurs Alpha jest darmowy. Zapraszamy już w piątek, na godzinę 18 do dużej sali na plebanii.
• 10.X.2021r rozpoczynamy przygotowanie do sakramentu małżeństwa. Chętni mogą zapisywać się w kancelarii parafialnej lub w zakrystii po każdej mszy św.
• Zapraszamy chętnych, który z różnych przyczyn nie przystąpili do sakramentu bierzmowania, a pragną to uczynić, o zgłaszanie się do któregoś z księży.
• Prosimy również o zgłaszanie osób chorych, które pragną, by odwiedzać je z Najświętszym Sakramentem.
• Wszystkim życzymy dobrej niedzieli i błogosławionego tygodnia.

INTENCJE

20 wrzesień 2021 r.

9:00   † Edward JASIŃSKI ( 20 Msza Św. greg.)

9:00 Msza Święta w intencji Mieszkańców ul. Mickiewicza
z prośbą o Dar Bożego błogosławieństwa, Dary Ducha Świętego, opiekę Najświętszej Maryi Panny, Świętego Józefa, Anioła Stróża i łaskę zdrowia.

18:00 † Bożena BARAN – intencja of. od Róży Świętej Jadwigi

18:00 † Cecylia MECH– intencja of. od uczestników Mszy Świętej Pogrzebowej

21 wrzesień 2021 r.

9:00 † Edward JASIŃSKI ( 21 Msza Św. greg.)

9:00

18 :00 † Adam ADAMÓW – intencja of. od Pracowników Szkoły Podstawowej im. Jana Brzechwy w Żarowie

18:00 † Krystyna KRAWCZYK

22 wrzesień  2021 r.

9:00 † Edward JASIŃSKI ( 22 Msza Św. greg.)

9:00 W pewnej intencji

18:00 † Elfryda WIĄCEK

18:00  † Anna, † Stanisław OBRAŁ, † Władysława, † Stanisław KORTA

23 wrzesień 2021 r.

9:00 † Edward JASIŃSKI ( 23 Msza Św. greg.)

18:00 za †† Rodziców: † Genowefa, † Jan BARTOSZEWICZ

24 wrzesień  2021 r.

9:00 † Edward JASIŃSKI ( 24 Msza Św. greg.)

9:00 Za dusze w czyśćcu cierpiące

18:00 † Bożena BARAN
– intencja of. od uczestników Mszy Świętej Pogrzebowej

18:00 † Krystyna ZWARYCZ w rocz. śm.

25 wrzesień 2021 r.

9:00 za †† Rodziców: † Julia (w 7 rocz. śm.),
† Piotr (w 25 rocz. śm.) ŻURKOWIE

9:00

18:00 † Jan KUŹMA, † Roman KUŹMA, † Leon KUŹMA

18:00  † Edward JASIŃSKI ( 25 Msza Św. greg.)

26 wrzesień 2021r.

8:00 † Edward JASIŃSKI ( 26 Msza Św. greg.)

10:00 † Teresa ZAJĄC (w 15 rocz. śm.)

11:30 † Edward (w 25 rocz. śm.), † Halina, † Zofia, † Józef, † Ryszard

13:00  † Adelajda , † Teofil TOBIŚ (w 17 rocz. śm.),
† Kazimierz GOTOWAŁA (w 15 rocz. śm.)

18:00    † Jan RYŚ, † Jadwiga, † Jerzy LEWICZ