Ogłoszenia i Intencje;

XXV  Niedziela per annum

19.09.2020r.
• Zapraszamy dzisiaj na adorację Najświętszego Sakramentu o godz. 17.15.
• Dzisiaj po Mszy św. zapraszamy na spotkanie dzieci klas III wraz z rodzicami.
• W zakrystii oraz u swoich katechetów młodzież klas VI SP może odbierać deklaracje o przystąpieniu do przygotowania do sakramentu bierzmowania. Wszystkich chętnych z klas VI zapraszamy wraz z deklaracjami na Mszę św. i spotkanie w pierwszą niedziele października, czyli 04.10 na godz. 10.00. Zapraszamy również rodziców młodzieży klas VI. Po Eucharystii będzie spotkanie.
• Do końca września prowadzimy zapisy dzieci klas I SP, których rodzice pragną przygotować do I – wszej Komunii św. Deklaracje dla rodziców możemy odbierać w zakrystii po każdej Mszy św., natomiast składamy je w kancelarii parafialnej w poniedziałki w godzinach urzędowania do końca września. Spotkanie dzieci klas I i rodziców będzie 04.10 na Mszy św. na godz. 11.30.
• W naszej parafii rozpoczynamy nową IX edycję Kursu Alpha prowadzoną przez wspólnotę Domu Bożego. Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy chcą na nowo odkryć wartość swojej wiary, swoja wiarę na nowo przeżyć i pogłębić. Początek w piątek 25.09 o godzinę 18.00 w dużej Sali na plebanii. Ze względu na obecną sytuację prosimy o przychodzenie w maseczkach.
• Dzisiaj po każdej Mszy św. zbieramy ofiary do puszek na nowe ławki do naszego kościoła. Za każdy dar serca składamy serdeczne Bóg zapłać.
• Dziękujemy za udział w kiermaszu ciast i prosimy o zabranie swoich blaszek z plebanii.
• 25.10 rozpoczynamy przygotowanie do sakramentu małżeństwa. Chętne prosimy o zapisywanie się w zakrystii bądź w kancelarii parafialnej.
• Dziękujemy za korzystanie z płynów dezynfekcyjnych, które są umieszczone przed ławkami. Jak również za noszenie maseczek w czasie liturgii.
• Wszystkim życzymy dobrej niedzieli i błogosławionego tygodnia.

INTENCJE

21 wrzesień 2020 r.

9:00 Dziękczynna za wszelkie otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Najświętszej Maryi Panny, potrzebne łaski dla Rodzin: ŁACNYCH i ZATORSKICH.

9:00 ++ Józefa (kobieta), Mieczysław, Czesław, Krzysztof, Henryk z domu CYGANEK, Antoni DROZDEK.

18:00 W intencji wszystkich członków Wspólnoty Odnowy w Duchy Świętym oraz w intencji ks. Pawła wypraszając Boże błogosławieństwo, Dary Ducha Świętego, opiekę Najświętszej Maryi Panny, łaskę zdrowia oraz wszelkie potrzebne łaski na czas nowego roku formacji.

18:00 + Janina STACHURA – intencja od uczestników pogrzebu.

18:00  ++ Anna, Stanisław OBRAŁ, ++ z Rodziny: KORTA i KUROŃ.

22 wrzesień 2020 r.

9:00 + Renata WYCISK – intencja od uczestników pogrzebu.
9:00 + Maria KURPIEL, prosząc o radość nieba – intencja ofiarowana od koleżanek z pracy Grażyny i Mirka.

18:00 + Kazimierz ZAWADA – intencja od uczestników pogrzebu.

18:00  ++ Jan, Marianna, Walenty MIKOŁAJCZYK, Katarzyna, Józef, Zenon, Stanisław PLUTA, Janina, Stanisław GALWAS.

23 wrzesień 2020 r.

9:00 + Renata WYCISZ – intencja od Jana i Ireny DOMANIECKICH.

18:00 + Czesław KONIECZNY – intencja od uczestników pogrzebu.
18:00 ++ Jan BARTOSZEWICZ (1 rocz., śm.), Genowefa BARTOSZEWICZ (19 rocz., śm.).

24 wrzesień 2020 r.

9:00  Za parafian

9:00 + Danuta JAROSZ – intencja od uczestników pogrzebu.

18:00  + Zbigniew BUJAK – intencja od uczestników pogrzebu.

18:00 ++ Marianna, Aleksander, Antoni, Eugeniusz, ++ z Rodziny SIEMIĄTKOWSKICH.

25 wrzesień 2020 r.

9:00 Z podziękowaniem Panu Bogu za wszelkie otrzymane łaski, dar Eucharystii, z podziękowaniem za dar bycia mamą i babcią.

9:00 ++ Jan, Janina.

18:00 ++ Janina, Franciszek FURTAK, ++ z Rodziny: FURTAK i PICYSZYN.

18:00 ++ Jan, Teresa, Maria, Magdalena, Bronisława, ++ z Rodziny: FĄFARA, + Andrzej MATRAS.

26 wrzesień 2020 r.

9:00 + Stanisław MAZIARZ.

18:00 Dziękczynna za wszelkie otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Najświętszej Maryi Panny, łaskę zdrowia oraz wszelkie potrzebne łaski dla Państwa Haliny i Mariana DAWLEWICZ z okazji 50 rocznicy zawarcia związku małżeńskiego oraz w intencji całej Rodziny.

18:00 ++ Maria, Józef KACZOR.

18:00 ++ Teresa ZAJĄC (14 rocz., śm.), ++ z Rodziny: ZAJĄC I BYŚ.

27 wrzesień 2020r.

8:00 + Renata WYCISK – intencja od Małgorzaty i Zbigniewa ŁONAK.

10:00 Z wiarą w Boże Miłosierdzie i z nadzieją na szczęśliwą wieczność dla zmarłych: Edwarda, Haliny, Zofii, Józefa (mężczyzna), Ryszarda (mężczyzna).

11:30 W intencji Jakuba z okazji 18 rocznicy urodzin z prośbą o dar Bożego Błogosławieństwa, Dary Ducha Świętego, opiekę Najświętszej Maryi Panny oraz wszelkie potrzebne łaski.
13:00 + Kazimierz BANASIK (4 rocz., śm.).

18:00 ++ Maria, Marian BEŁZA, ++ z Rodziny BEŁZA.