Terminy i zapisy

Zgłoś swój udział! Rozpoczynamy 2 lutego 2024 r.

 

Alpha to dobry czas na oderwanie się od codziennego pośpiechu.

Alpha jest dla każdego, kto chce dowiedzieć się czegoś o chrześcijaństwie, pogłębić swoją wiarę, rozwiać wątpliwości lub podzielić się swoim doświadczeniem wiary z innymi. Zarówno osoby, które nic nie wiedzą o Jezusie, jak i te, które Go znają, mają możliwość odkrywania na nowo Jego miłości. Możesz znaleźć odpowiedzi na najbardziej nurtujące Cię życiowe pytania

 

ALPHA to cykl zawierający wykłady i spotkania w małych grupach – bardzo cenione przez uczestników. Wtedy możesz porozmawiać, zapytać o wszystko i wyjaśniać swoje wątpliwości, dzielić się swoim doświadczeniem lub przedyskutować interesujący Cię problem. Możesz również tylko słuchać, bez konieczności mówienia. Każdy uczestnik wnosi do grupy nowe spojrzenie i to jest cenne.

ALPHA to dobry czas na refleksję i poświęcenie uwagi swojemu życiu, swoim emocjom i sprawom, bez wychodzenia z domu.

 

Ilość miejsc jest ograniczona. O uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń.