Terminy i zapisy

Ze względu na ograniczenia w organizowaniu spotkań i wydarzeń w trakcie epidemii, chcemy zaprosić Cię na Alpha online!

Zgłoś swój udział! Rozpoczynamy 1 lutego 2021 r.

 

Alpha to dobry czas na oderwanie się od codziennego pośpiechu.

Alpha jest dla każdego, kto chce dowiedzieć się czegoś o chrześcijaństwie, pogłębić swoją wiarę, rozwiać wątpliwości lub podzielić się swoim doświadczeniem wiary z innymi. Zarówno osoby, które nic nie wiedzą o Jezusie, jak i te, które Go znają, mają możliwość odkrywania na nowo Jego miłości. Możesz znaleźć odpowiedzi na najbardziej nurtujące Cię życiowe pytania

 

Alpha online to internetowy cykl zawierający wykłady i spotkania w małych grupach – bardzo cenione przez uczestników. Wtedy możesz porozmawiać, zapytać o wszystko i wyjaśniać swoje wątpliwości, dzielić się swoim doświadczeniem lub przedyskutować interesujący Cię problem. Możesz również tylko słuchać, bez konieczności mówienia. Każdy uczestnik wnosi do grupy nowe spojrzenie i to jest cenne.

Alpha online to dobry czas na refleksję i poświęcenie uwagi swojemu życiu, swoim emocjom i sprawom, bez wychodzenia z domu.

 

 

Spotkania będą się odbywać na platformie ZOOM.

 

Ilość miejsc jest ograniczona. O uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń.

Zgłoś się: TUTAJ  lub 730 311 183 

 

 

 

Poniżej informacje i wypowiedzi dotyczące naszej Alpha online, umieszczone w tygodniku Niedziela: https://wroclaw.niedziela.pl/artykul/54635/Wakacyjny-kurs-Alpha